Persdienst

 

Persdienst

Bent u journalist en wilt u graag een recensie-exemplaar van een van onze uitgaven ontvangen?
Of bent u op zoek naar een visual van een boekomslag of een foto van een auteur? 
Zou u graag in contact komen met een van onze auteurs? Onze persdienst helpt u graag persoonlijk verder.

België

Hilde Snauwaert
Marketing Manager & Persverantwoordelijke Toerisme, Meulenhoff Boekerij en Knooppunter
hilde.snauwaert@lannoo.be
+32 (0)51 42 36 84

Laurence Deschout
Marketing Manager & Persverantwoordelijke Unieboek | Het Spectrum, Forte en Terra
laurence.deschout@lannoo.be
+32 (0)51 42 42 98

Anne Mouton
Marketing Manager & Persverantwoordelijke Lifestyle en Lady in Balance
anne.mouton@lannoo.be
+32 (0)51 42 43 75

Charlotte Verstraeten
Marketing Manager Food & Sport en Fictie
charlotte.verstraeten@lannoo.be
+32 (0)51 42 42 73

 

Kim Boelens
Marketing Manager & Persverantwoordelijke Kunst & Stijl en Marked
kim.boelens@lannoo.be
+32 (0)51 42 42 95

Stefanie De Craemer
Marketing Manager Algemene Non-Fictie 
stefanie.decraemer@lannoo.be
+32 (0)51 42 42 75

Jantien Vermeiren
Kind & Jeugd
jantien.vermeiren@lannoo.be
+32 (0)51 42 42 31

Nederland

Françoise Parlevliet
Marketingcoördinator
francoise.parlevliet@terralannoo.nl
+31 (0)20 236 42 75

Willemijn Roselaar
Marketingcoördinator
willemijn.roselaar@terralannoo.nl
+31 (0)20 236 42 76

Uitgeverij Lannoo nv (België)
Kasteelstraat 97
B-8700 Tielt 
België

BE 0446.201.582
T. +32 (0)51 42 42 11
info@lannoo.be

Volg ons ook op Facebook | Twitter | Instagram

 

TerraLannoo bv (Nederland)

Bezoekadres:
Amstelplein 30 B
1096 BC Amsterdam

Postadres:
Postbus 23202
1100 DS Amsterdam

T +31 (0)20 236 42 70

info@terralannoo.nl

Volg ons ook op Facebook | Instagram