Retail

 

Retail

Bent u boekhandelaar of retailer dan helpt onze commerciële afdeling u graag verder.
Bestellingen kunnen doorgegeven worden via Boekenbank (België), CB online (Nederland) 
of onze collega's van Verkoop Binnendienst.

 

      België:  +32 (0)51 42 42 72         bestellingen@lannoo.be
Nederland
 +31 (0)30 300 04 40     verkoop@terralannoo.nl

Retail Vlaanderen

Helga Scheerlinck
Sales Manager
helga.scheerlinck@lannoo.be
+32 (0)51 42 42 34

Goel Lauwers
Account manager boekhandel
Midden-Vlaanderen en Antwerpen
goel.lauwers@lannoo.be
+32 496 59 87 57

Ann Van Hulle
Account manager boekhandel Vlaams-Brabant & Limburg
ann.vanhulle@lannoo.be
+32 497 42 27 92

Bart Van Averbeke
Account manager West- en Oost-Vlaanderen
bart.vanaverbeke@lannoo.be
+32 497 59 35 01

Dirk Meulemans
Key account manager buitenboekhandel
dirk.meulemans@lannoo.be
+32 496 59 87 64

Liza Verhelle
Sales & Marketing assistent
liza.verhelle@lannoo.be
+32 (0)51 42 36 89

 

 

Retail Nederland

Jenneke van Mourik
Business Unit Manager
jenneke.vanmourik@terralannoo.nl
T +31 (0)30 3000412
M +31 (0)6 54 36 89 42

Willemijn van de Ven
New Business Manager
willemijn.vandeven@terralannoo.nl
T +31 (0)30 3000420
M +31 (0)6 21 86 69 09

Key- accountmanager
Linda Veenendaal
linda.veenendaal@terralannoo.nl
T. +31 (0)30 3000335
M. +31 (0)6 29021098

Hans ter Laak
Vertegenwoordiger Rayon Noord-Nederland
hans.terlaak@terralannoo.nl
+31 (0)6 11 02 21 22

Willem Verduijn
Vertegenwoordiger Rayon Zuid-Nederland
willem.verduijn@terralannoo.nl
+31 (0)6 29 29 97 11

Jasper Kelderman
Verkoop Binnendienst
verkoop@terralannoo.nl
T +31 (0) 30 300 04 40
F +31 (0)30 799 83 98

Karina Walsemann
Verkoop Binnendienst
verkoop@terralannoo.nl
T +31 (0) 30 300 04 41
F +31 (0)30 799 83 98

 

Retail Wallonië

Pascale Stavaux
Responsable marketing et ventes directes
pascale.stavaux@racine.be
+ 32 (0)2 646 44 44

 

Lannoo Najaar 2018 Vlaanderen

Lannoo Najaar 2018 Nederland

Lannoo Najaar 2018 Fictie

Lannoo Zomer 2018 - Editie Vlaanderen

Lannoo Zomer 2018 - Editie Nederland

 

 

Uitgeverij Lannoo nv (België)
Kasteelstraat 97
B-8700 Tielt 
België

BE 0446.201.582
T. +32 (0)51 42 42 11
info@lannoo.be

Volg ons ook op Facebook | Twitter | Instagram

 

 

 

Uitgeverij TerraLannoo bv (Nederland)
Papiermolen 14–24
3994 DK Houten
Nederland

T +31 (0)30 300 04 00
F +31 (0)30 799 83 98
info@terralannoo.nl

Volg ons ook op Facebook | Twitter | Instagram