Retail

 

Retail

Bent u boekhandelaar of retailer dan helpt onze commerciële afdeling u graag verder.
Bestellingen kunnen doorgegeven worden via Boekenbank (België), CB online (Nederland) 
of onze collega's van Verkoop Binnendienst.

 

       België:  +32 (0)51 42 42 72         bestellingen@lannoo.be
Nederland
 +31 (0)20 236 42 72     verkoop@terralannoo.nl

Retail Lannoo Uitgeverij
Vlaanderen

Katrien Beeusaert
Directeur
katrien.beeusaert@lannoo.be

Olmo Van Assche
Sales Manager
olmo.vanassche@lannoo.be
+32 476 31 01 55

Goel Lauwers
Account manager Antwerpen, Limburg, Leuven
goel.lauwers@lannoo.be
+32 496 59 87 57

Veerle Van Quickelberghe
Account manager Oost-, West-Vlaanderen, Brussel-Halle-Vilvoorde
veerle.vanquickelberghe@lannoo.be
+32 470 89 15 72

Dirk Meulemans
Key account manager buitenboekhandel
dirk.meulemans@lannoo.be
+32 496 59 87 64

Nadine Algoet
Product management retail
nadine.algoet@lannoo.be

Joyce Bastien
Product management retail
joyce.bastien@lannoo.be

 

> Pers & Marketing

Retail Lannoo
Distributiefondsen

Katrien Beeusaert
Directeur
katrien.beeusaert@lannoo.be

Helga Scheerlinck
Sales manager distributiefondsen
helga.scheerlinck@lannoo.be
+32 473 43 43 84

Ann Van Hulle
Key account manager Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant
ann.vanhulle@lannoo.be
+32 497 42 27 92

Bart Van Averbeke
Account manager Oost- en West-Vlaanderen
bart.vanaverbeke@lannoo.be
+32 497 59 35 01

Dirk Meulemans
Key account manager buitenboekhandel
dirk.meulemans@lannoo.be
+32 496 59 87 64

Nadine Algoet
Product management retail
nadine.algoet@lannoo.be

Joyce Bastien
Product management retail
joyce.bastien@lannoo.be

 

> Pers & Marketing

Retail Wallonië

Pascale Stavaux
Responsable marketing et ventes directes
pascale.stavaux@racine.be
+ 32 (0)2 646 44 44

 

Customer Service

customerservice@lannoo.be
T +32 51 42 42 72

Retours

retours@lannoo.be
T +32 51 42 36 80

Retail Lannoo Uitgeverij Nederland

Jenneke van Mourik
Business Unit Manager
jenneke.vanmourik@terralannoo.nl
M +31 (0)6 54 36 89 42

Willemijn van de Ven
New Business Manager
willemijn.vandeven@terralannoo.nl
M +31 (0)6 21 86 69 09

Key- accountmanager
Linda Veenendaal
linda.veenendaal@terralannoo.nl
M. +31 (0)6 29021098

Hans ter Laak
Vertegenwoordiger Rayon Noord-Nederland
hans.terlaak@terralannoo.nl
+31 (0)6 11 02 21 22

 

 

Hannah Serrarens
Vertegenwoordiger Rayon Zuid-Nederland
hannah.serrarens@terralannoo.nl
+31 (0)6 29 29 97 11

Karina Walsemann
Verkoop Binnendienst
verkoop@terralannoo.nl
T +31 (0)20 236 42 72

Jasper Kelderman
Verkoop Binnendienst Nederland
verkoop@terralannoo.nl
M +31 (0)20 236 42 71

 

Lannoo Backlist 2020

 

 

Uitgeverij Lannoo nv (België)
Kasteelstraat 97
B-8700 Tielt 
België

BE 0446.201.582
T. +32 (0)51 42 42 11
info@lannoo.be

Volg ons ook op Facebook | Twitter | Instagram

 

 

 

TerraLannoo bv (Nederland)

Bezoekadres:
Amstelplein 30 B
1096 BC Amsterdam

Postadres:
Postbus 23202
1100 DS Amsterdam

T +31 (0)20 236 42 70

info@terralannoo.nl

Volg ons ook op Facebook | Twitter | Instagram