Persdienst

        

Persdienst

Bent u journalist en wilt u graag een recensie-exemplaar van een van onze uitgaven ontvangen?
Of bent u op zoek naar een visual van een boekomslag of een foto van een auteur? 
Zou u graag in contact komen met een van onze auteurs? Onze persdienst helpt u graag persoonlijk verder.

België

Mieke Deprez
Hoofd Marketing & Communicatie
mieke.deprez@lannoo.be
+32 (0)51 42 42 73

Hilde Snauwaert
Marketing Manager Distributiefondsen
Marketing Manager & Persverantwoordelijke Toerisme
hilde.snauwaert@lannoo.be
+32 (0)51 42 36 84

Laurence Deschout
Marketing Manager & Persverantwoordelijke Unieboek | Het Spectrum
laurence.deschout@lannoo.be
+32 (0)51 42 42 98

Anne Mouton
Marketing Manager & Persverantwoordelijke Lifestyle
anne.mouton@lannoo.be
+32 (0)51 42 43 75

 

Isabel Raes
Marketing Manager & Persverantwoordelijke Kind & Jeugd
isabel.raes@lannoo.be
+32 (0)51 42 43 73

Eva Van Ootegem
Marketeer & Persverantwoordelijke Kunst & Stijl
eva.vanootegem@lannoo.be
+32 (0)51 42 42 95

Stefanie De Craemer
Marketeer & Persverantwoordelijke Algemene Non-Fictie, Food & Sport & Fictie
stefanie.decraemer@lannoo.be
+32 (0)51 42 42 75

Lien Vanden Bossche
Pers- en communicatieverantwoordelijke Distributiefondsen
lien.vandenbossche@lannoo.be
+32 (0)51 42 42 94

Nederland

Françoise Parlevliet
Marketingcoördinator
francoise.parlevliet@terralannoo.nl
+31 (0)30 265 06 18

Willemijn Roselaar
Marketingcoördinator
willemijn.roselaar@terralannoo.nl
+31 (0)30 799 83 24

Uitgeverij Lannoo nv (België)
Kasteelstraat 97
B-8700 Tielt 
België

BE 0446.201.582
T. +32 (0)51 42 42 11
info@lannoo.be

Volg ons ook op Facebook | Twitter | Instagram

 

Uitgeverij TerraLannoo bv (Nederland)
Papiermolen 14–24
3994 DK Houten
Nederland

T +31 (0)30 300 04 00
F +31 (0)30 799 83 98
info@terralannoo.nl

Volg ons ook op Facebook | Twitter | Instagram